|
Based on the Aviar mold but without the bead and with a softer plastic to stick to the chains. A little less overstable than the regular Aviar. Probably the most popular putter and approach disc in use today.
GLOW IN THE DARK PLASTIC
De glow in the dark discs van innova zijn gemaakt van een plastic dat oplicht wanneer het door licht wordt beschenen. Ze houden deze glow een tijdje vast. Periodiek kun je de disc weer ´opladen´ met een zaklampje of UV lamp of een flash van een fototoestel. Glow discs hebben een beetje een ruw gevoel dat veel spelers lekker vinden gooien, vooral in de Aviar en de Roc. Ben je op zoek naar helderder Glow discs, kijk dan onder Lightning discs.
ADVIES BIJ KEUZE VAN JE FRISBEE
Discgolf frisbees zijn niet ontworpen om mee over te gooien, maar om frisbeegolf mee te spelen. Met een putter of een midrange disc is gooien en vangen wel mogelijk voor de geoefende gooiers, echter een frisbee uit de categorie Ultimate Discs is hier veel beter voor geschikt. Zie onze FAQ in het linker menu voor meer informatie over frisbees.
| Beschikbare opties: |
| Gewicht: |
|
|